Klapki damskie – jaki model wybrać na lato?

Klapki to rodzaj obuwia, w którym świetnie czujemy się szczególnie latem. Nasza stopa oddycha i dobrze się w nich prezentuje. Jakie klapki będą modne w najbliższym sezonie? W jakie modele warto się wyposażyć? Zapraszam poniżej. 

1. Klapki damskie

Na nadchodzące miesiące warto zaopatrzyć się w modne klapki na płaskiej podeszwie, które wyróżniać się będą oryginalności i ciekawym designem. Do takich modeli zaliczać będziemy wszelkie klapki zarówno w tych stonowanych kolorach jak biele, beże, szarości czy nude, jak i w tych fluorescencyjnych i rażących jak np. pomarańcz, czernień czy żółty. Warto postawić również na klapki damskie z bardzo modnymi dodatkami – wszelkie cekiny, pióra, ćwieki czy tak powszechne klamry są ostatnio bardzo mile widziane. 

2. Cena dobrych klapek 

klapki damskie

Tanie klapki damskie to wydatek rzędu od 50 do 150 zł. Klapki od sprawdzonych producentów zazwyczaj występują w granicach około 100 zł. Z kolei, oryginalne modele można kupić od 300 zł wzwyż. Oprócz ceny warto zwrócić uwagę na wykonanie klapek. W związku z tym, iż jest to obuwie, które bezpośrednio ma kontakt z gołą stopą – warto by jego elementy były precyzyjnie zakończone, tym samym stopa nie będzie narażona na wszelkie otarcia czy podrażnienia. Dodatkowo, warto również zwrócić uwagę, iż nie wszystkie drogie klapki są wygodne. Czasem tanie klapki damskie od nieznanych producentów wyróżniają się dużą jakością wykonania oraz nieprawdopodobną wygoda i komfortem noszenia. Warto przed zakupem dobrze zapoznać się i zmierzyć interesujacy nas model