PROSTO – Wyznacznik stylu

Moda ma znaczenie w wielu aspektach naszego życia. To w jaki sposób wyglądamy definiuje to, w jaki sposób postrzegają nas ludzie,a ponadto odzwierciedla nasz charakter. Wiele inspiracji możemy czerpać z internetu czy telewizji. Szczególny wpływ na nasz ubiór mają jednak celebryci i idole.

Rewolucja w klimatach polskiego hip-hopu

W 2003, pasjonaci polskiego rapu, a szczególnie Wojciecha Sosnowskiego o pseudonimie „Sokół” mieli powód do radości. Do sprzedaży weszła marka odzieżowa Prosto Wear.

Wśród wytwarzanych produktów znajdują się m.in. koszulki, czapki, spodnie, bielizna, kurtki oraz akcesoria związane z kulturą hip-hopową. Zaletą jest szeroka dostępność produktów. Możemy dostać je w sklepie internetowym,sklepach stacjonarnych z zlokalizowanych w Sopocie, Wrocławiu, Katowicach i w Szczecinie,a także w ponad 200 punktach dystrybucyjnych.

Każdy znajdzie coś dla siebie

ciuchy prosto

Wśród fanów streetwear w Polsce, logo Prosto, to najprawdopodobniej najbardziej rozpoznawalne i pożądane logo, a koszulki Prosto stały się must have każdego miłośnika ulicznego stylu. Jeżeli chcesz takową zakupić, tutaj znajdziesz ich duży wybór: https://www.braggashop.pl/koszulki-prosto-cat-36. Marka „Sokoła” produkuje cztery linie odzieżowe: Elegancko, Label, Sport i Klasyk. Oryginalne ubrania dostępne są zarówno w fasonach damskich jak i męskich. Ogrom produktów, które znajdziemy w asortymencie sklepu pozwoli znaleźć swój wymarzony outfit każdemu. Dzięki unikatowemu wyglądowi oferowanych produktów, firma Prosto stała się wiodącym producentem odzieży na polskim rynku hip-hopowym.