Jak dobrać bluzę do sylwetki?

Jak wiadomo, nie każdy może poszczycić się idealną sylwetką. Wybór bluzy jest obecnie zdecydowanie trudniejszym zadaniem niż mogłoby się wydawać. Warto zatem wiedzieć, w jaki sposób za pomocą właściwego ubioru zamaskować ewentualne mankamenty sylwetki, by jednocześnie były zachowane właściwe proporcje. Co powinny wziąć pod uwagę przed podjęciem ostatecznej decyzji przedstawicielki płci pięknej o sylwetce gruszki i klepsydry?

Jak powinny dobrać bluzę panie z sylwetką gruszki?

Paniom posiadającym wąskie ramiona, a także mały biust i szerokie biodra rekomendowane jest zakładanie bluz, które będą w stanie dodać objętości zarówno w ramionach, jak i biuście. Zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem będą produkty z różnego rodzaju zdobieniami czy falbanami.

Czym powinny sugerować się kobiety o sylwetce klepsydry?

Warto mieć świadomość, że klepsydra jest uznawana za ideał kobiecej sylwetki. Panie posiadają bowiem nie tylko pełny biust, ale również wąską talię i bardzo długie zgrabne nogi. Przedstawicielkom płci pięknej posiadającym taką sylwetką zalecane jest zakładanie bluz nie tylko podkreślających biust, ale również modelujących ramiona. Styliści rekomendują również decydować się na proste fasony. Oczywiście świetnym rozwiązaniem mogą być także ubrania brain dead familia( sprawdź BDF sklep). Odzież będzie świetnie prezentować się na przedstawicielce płci pięknej o sylwetce klepsydry. Rekomendowane jest jednak unikanie bluz z golfem.