Najpiękniejsze rękawiczki zimowe damskie

Kobiety uwielbiają wszelkie dodatki, najlepiej wykonane ze skóry. To właśnie za ich pomocą mogą odmienić swoje stylizacje i nadawać starym zestawom ubrań zupełnie nowy wygląd. Jeżeli chodzi o dodatki dedykowane na zimę, to z pewnością numerem jeden są rękawiczki zimowe damskie. Jakie modele sprawdzą się w każdej szafie? Z pewnością te najbardziej proste i minimalistyczne, takie jak na przykład czarne rękawiczki zimowe damskie ze skóry.

Klasyczne rękawiczki zimowe damskie


Czarne rękawiczki ze skóry przydadzą się tak naprawdę każdej kobiecie. Takie rękawiczki świetnie pasują do każdego płaszcza oraz kurtki, co najbardziej uniwersalne ze wszystkich modeli rękawiczek dostępnych w sklepach. Jeżeli nie posiada się takiej pary w swojej kolekcji, najwyższa pora naprawić ten błąd. W tym roku czarne rękawiczki na zimę często są ozdobione na przykład za pomocą aplikacji ze sztucznych pereł lub ćwieków. Taki model będzie świetny jeżeli chce się kupić coś klastycznego z odrobiną awangardy.

Ciepłe rękawiczki z wełny


Wełniane rękawiczki są zdecydowanie najlepsze na bardzo mroźne zimowe dni. Najlepiej kupić rękawiczki wykonane z prawdziwej wełny na przykład na jeden palec. Będą one świetnym uzupełnieniem bardziej codziennych stylizacji, świetny będą też na wyjazd w góry. Dają zdecydowanie więcej ciepła chociaż najczęściej nie są wodoodporne. Nie do końca sprawdzą się w przypadku naprawdę mokrego śniegu i dużej wilgotności powietrza. W takich warunkach pogodowych lepiej sięgać po klasyczne rękawiczki ze skóry.