Czym charakteryzują się sukienki rozkloszowane?

Sukienki jak powszechnie wiadomo stanowią jedną z najważniejszych części damskiej garderoby, dlatego też warto zadbać o to, aby były one szykowne i eleganckie. Producenci sukienek damskich mają w swojej ofercie bardzo wiele fasonów do wyboru i nie inaczej jest również w przypadku sukienek rozkloszowanych – obejrzyj przykłady w Intimiti.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze nowej sukienki?

Nowoczesne sukienki rozkloszowane charakteryzują się tym, że są bardzo wygodne i niesłychanie praktyczne. Klasyczne fasony wyróżniają się dopasowaną górą i rozszerzającym się dołem tzw. kloszem. Rozkloszowane sukienki mogą mieć różną długość i co najważniejsze mogą reprezentować bardzo różne style. Kluczem do sukcesu jest tak naprawdę to, aby sukienkę idealnie dopasować do sylwetki i do danej okazji.  

Sukienka rozkloszowana a figura

Kobiety mogą mieć bardzo różny typ figury, dlatego też wybór odpowiedniej sukienki odgrywa kluczową rolę. W najlepszej sytuacji są Panie o figurze klepsydry. Wynika to oczywiście z tego, że to ten typ figury uznawany jest za ideał. W tym konkretnym przypadku najlepiej sprawdzą się klasyczne sukienki rozkloszowane z ozdobnym paskiem. Prosty i stylowy pasek nie tylko podkreśla talię, ale uwidacznia biodra i biust. Kobiety, które mają figurę gruszki powinny rozejrzeć się za sukienkami z wcięciem w talii. Doskonale sprawdzą się tutaj również modne sukienki z dekoltem w serek. Rozkloszowany dół sukienki nie tylko optycznie powiększa biust, ale również wyrównuje proporcje ciała i umiejętnie ukrywa zbyt szerokie biodra.