Buty na słupku są bardzo modne

Wiele kobiet uwielbia buty na wysokich obcasach, jednak specjaliści ostrzegają, że nie są one obojętne dla zdrowia. Zwłaszcza obuwie na wysokiej, cienkiej szpilce nie zapewnia stopom odpowiedniej stabilności oraz przy dłuższym noszeniu jest zwyczajnie niewygodne. Dlatego każda kobieta powinna zainwestować w buty na słupku, które są o wiele bardziej stabilne oraz komfortowe.

Jakie są zalety butów na słupku?

Jako główną zaletę butów na słupku można wskazać przede wszystkim ich wygodę. Nie trzeba na nich balansować, tak jak na cienkich szpilkach, ponieważ zapewniają stopie konkretny punkt podparcia.

Buty na niskim słupku nadają się nawet dla tych kobiet, które na co dzień z powodów zdrowotnych nie mogą funkcjonować na obcasach. Są one bardzo eleganckie i klasyczne, z powodzeniem nadają się do skompletowania stylizacji do pracy, a nawet na większą imprezę.

Różne modele butów na słupku 

Jeśli chodzi o buty na słupku, to wybór w sklepach jest naprawdę szeroki i zróżnicowany. Niezależnie od tego czego poszukuje, każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Na sklepowych półkach znaleźć można buty na słupku wykonane ze skóry, tworzyw sztucznych, ekoskóry, a nawet materiału. Różnią się one od siebie wysokością obcasa – w niektórych jest ona naprawdę imponująca! Buty na słupku mogą też posiadać dodatkowe ozdoby, wiązanie dookoła kostki, czy też dekoracyjne klamry.