Odpowiedni stanik do karmienia

Biustonosz ma za zadanie podtrzymywać biust, musi być dla niego solidnym podparcie, szczególnie w tak szczególnym czasie, jak ciąża oraz czas karmienia maleństwa. Nie każda kobieta zdaje sobie z tego spraw, że już w czasie ciąży, należy dobrać odpowiedni biustonosz, aby móc utrzymać biust w dobrej formie.

Jak dobrać stanik do karmienia?


Z zakupem stanika nie ma sensu się śpieszyć. Zdecydujemy się na jego zakup przed samym porodem, wówczas będzie można mniej więcej dobrać odpowiedni do karmienia stanik pod względem obwodu biustu. Jeżeli chodzi o miseczkę to sprawa wygląda gorzej, dlatego warto decydować się na staniki z elastycznymi miseczkami, które dobrze przylegają do piersi.

Chociaż w czasie ciąży biust jest większy to po porodzie rozmiar piersi może się jeszcze zmienić i warto mieć to na uwadze.

Ciąża i poród to bardzo ważne momenty w życiu każdej kobiety, dlatego ważne jest to, żeby wybrać biustonosze do karmienia, które będą przede wszystkim wygodne. W tym wypadku komfort świeżo upieczonej mamy jest najważniejszy i nic tego nie zmieni. Jeszcze przed porodem najlepiej kupić chociaż dwa biustonosze do karmienia, dzięki temu po przyjściu na świat malucha nie będziemy trzeba gonić do sklepu.
Wybór odpowiedniego biustonosza do karmienia to niesłychanie ważna sprawa, dlatego warto dołożyć starań i wybrać odpowiedni, aby później nie żałować. Wygoda jest najważniejsza. Obecnie na rynku wybór jest duży, także każda przyszła mama powinna znaleźć stanik odpowiedni dla siebie, który będzie jej odpowiadał.