Wygodne buty na płaskiej podeszwie

Buty na płaskiej podeszwie sprawdzają się w szafie praktycznie każdej aktywnej kobiety. Wiadomo, że nic tak nie wydłuża nóg i nie dodaję sylwetce lekkości jak wysokie szpilki, ale dzisiejsze dziewczyny cenią też komfort i wygodę. Chętnie sięgają po płaskie damskie buty takie jak na przykład loafersy czy mokasyny.

Wygodne i eleganckie damskie buty na płaskiej podeszwie

Loafersy to prawdziwy hit z przed kilku lat, kiedy to po raz pierwszy ten model butów pojawił się w ogóle w sprzedaży. Buty te nawiązują do eleganckiego obuwia do noszenia po domu, ale oczywiście jak najbardziej można zakładać je na zewnątrz. Pięknie prezentują się parę wykonane na przykład ze skóry zamszowej lub aksamitu. Ten model butów w szafie współczesnej kobiety jest najlepszym dowodem na to, że zna się ona na modzie i chce za nią podążać.

Klasyczne lub trochę bardziej nowoczesne balerinki

Balerinki to buty do wszystkiego. Od pewnego czasu pojawiają się nowe i ciekawsze modele niż tylko te na totalnie płaskiej podeszwie. Modne są na przykład balerinki z ostrym czubkiem na niskim kwadratowym obcasie. Warto wybrać model z ciekawym zdobieniem. To może być kokarda lub klamra. Połączeniu z prostymi jeansami i na przykład czarną lub białą marynarką, takie buty tworzą bardzo wysublimowany zestaw i nawiązują do stylistyki rodem z Paryża lub innych stolic mody. Jak zatem widać, płaskie buty dają morze możliwości do tworzenia różnych ciekawych stylizacji.